U BOSMANA

Catering

Doświadczenie i profesjonalizm

Mając na uwadze Państwa wysokie i różnorodne oczekiwania jako jedną z głównych usług proponuje organizację profesjonalnego cateringu. Bogate doświadczenie naszych pracowników poparte wieloletnią pracą w branży, oryginalne i niebanalne pomysły kulinarne, a także doskonała gastronomia to gwarancja sukcesu każdej przygotowywanej przez nas imprezy.

Nie boimy się trudnych, ani wymagających realizacji. Jako zgrany i doskonale przygotowany zespół jesteśmy w stanie zorganizować catering dla firm, jak i dla osób indywidualnych, a także catering i obsługę imprez organizowanych w plenerze.

Organizujemy

  • stoły typu angielskiego dla firm i osób prywatnych
  • imprezy okolicznościowe : wesela, bale studniówkowe, przyjęcia komunijne, przyjęcia urodzinowe, chrzciny, itp.
  • Grille w plenerze

W swojej ofercie posiadamy namioty bankietowe, podłogę a także stoły, krzesła, ławy piwne, parasole. Proponowany przez nas catering bazuje na doskonałych daniach i przekąskach wybieranych przez klientów z pośród bogatej palety propozycji. Potrawy wykonujemy ze świeżych produktów wysokiej jakości.

Menu tematyczne

Na specjalne życzenie stworzymy specjalny zestaw menu tematycznego! Podjęcie decyzji należy do Państwa. Doskonale wiemy, że catering to nie tylko wyśmienite jedzenie. Sukces każdej imprezy uzależniony jest również od obsługi. My zawsze dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych Gości, dlatego przygotowujemy dekoracje dostosowane do charakteru oraz rangi wydarzenia, a także zapewniamy pełne wyposażenie oraz transport.

Catering dla firm oraz imprezy o charakterze indywidualnym organizujemy zarówno w naszym lokalu, jak również w każdym innym, wyznaczonym przez Państwa miejscu. Doskonały catering, niezwykły klimat, profesjonalna i przyjazna obsługa to tylko nieliczne elementy naszej atrakcyjnej oferty, czego potwierdzeniem są liczne referencje.

Restauracja-Hotel „U Bosmana” to miejsce, w którym ziszczą się Państwa marzenia o doskonałym przyjęciu weselnym, komunii, bankiecie czy imprezie okolicznościowej w gronie najbliższych.