U BOSMANA

Hotel

 

Istniejemy od 1986 roku

Jest nam niezmiernie miło móc Państwu przedstawić naszą rodzinną firmę, którą od lat tworzymy z myślą o tym, aby zaspokoić wszystkie Państwawymagania i potrzeby. Istniejemy od 1986 roku, cały czas dokształcając kadrę staramy się utrzymać nasze usługi na jak najwyższym poziomie. Z ogromną przyjemnością, pragniemy poinformować, że od dn. 17.05.2004 r. kompleks „U Bosmana” został zaszeregowany do kategorii hoteli trzygwiazdkowych.

Mieścimy się w Brodnicy w województwie Kujawsko-Pomorskim. Obecny w hotelu duch ogniska domowego, współgra tu ze współczesną funkcjonalnością i komfortem a profesjonalna obsługa wychodzi naprzeciw zindywidualizowanym oczekiwaniom gości.

Serdeczne przyjęcie 24h na dobę

Mogą Państwo liczyć na serdeczne przyjęcie 24h na dobę i mogą być pewni, że spędzą u nas spokojną noc. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, wymagania i pytania gości, a naszą dewizą jest zadowolenie klientów, co odzwierciedla się w ich zaufaniu i uznaniu dla najwyższej jakości świadczonych usług.

Świetna lokalizacja, kameralne wnętrza, oraz klasyczna elegancja wystroju są z pewnością gwarancją niepowtarzalnego charakteru tego miejsca, a miła obsługa sprawia, że każdy gość czuje się wyjątkowo od pierwszych chwil pobytu w hotelu.

PHOTO-2018-07-30-16-01-14

IMG_0895

49 miejsc noclegowych

Do Państwa dyspozycji oddajemy 49 miejsc noclegowych w pokojach jednodno- i dwu-osobowych. Wszystkie pokoje są wyposażone w prysznic, toaletę, telewizję kablową, oraz dostęp do Internetu. Ofertę naszą uzupełniają bankiety, przyjęcia weselne, komunijne, chrzciny i uroczyste kolacje. Ponadto, w hotelu organizowane są coroczne imprezy tematyczne, takie jak: Andrzejki, Bal Sylwestrowy, Bal Karnawałowy.

Atrakcją wszelkiego rodzaju przyjęć, jest duża pomysłowość, odpowiednio dobrana scenografia, oprawa muzyczna i kulinarne niespodzianki Szefa Kuchni. Cudowna atmosfera sprawia, że każdy z uczestników odczuwa potrzebę powrotu do nas.